Aktualności

Wielkie Otwarcie Bajkowego Labiryntu w Solaris Center Opole!

Już w czerwcu otwieramy nowy plac zabaw w Opolu! Mieści się on w Solaris Center. Będzie to miejsce, gdzie dzieci będą mogły doświadczać niesamowitych przygód i niezapomnianych wrażeń! Bajkowy Labirynt, to nie tylko zabawa i rozrywka, ale także organizacja imprez urodzinowych i kreatywnych warsztatów. W nowym lokalu oprócz strefy rozrywki dla dzieci i młodzieży zostało zaaranżowane również miejsce dla opiekunów – ESR czytaj więcej

Dzień dziecka

Uwaga! 1 czerwca -  w naszych salach zabaw czeka na Wasze pociechy  MOC ATRAKCJI i NIESPODZIANEK, a na Was drodzy rodzice MOC PROMOCJI! Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są na naszych facebook'owych fanpage'ach lub na miejscu, w każdym Bajkowym Labiryncie.

Na wiosnę 2019 kolejna lokalizacja – Solaris w Opolu.

Z przyjemnością informujemy, iż już na wiosnę Bajkowy Labirynt poszerzy swoją ofertę o Centrum Rozrywki w Galerii Solaris w Opolu. Aktualnie trwa przebudowa całego Centrum, gdzie również znajdzie się miejsce dla naszych pociech! Będziemy znajdować się w części rozrywkowo - usługowej przy strefie Foodcourt. Już nie możemy się doczekać, a WY?!?!?  

Nie zwalniamy tempa! Już w październiku otwarcie sali zabaw w CH Platan w Zabrzu.

Mamy dla Was kolejną niespodziankę w tym roku! Już pod koniec października otwieramy nowoczesny plac zabaw w Centrum Handlowy Platan w Zabrzu. Czeka na Was moc atrakcji: gigantyczny tor Ninja Park, wielopoziomowa konstrukcja zabawowa, knoocker, strefa dla rodziców, 3 designerskie salki urodzinowe! Nie zwlekajcie tylko rezerwujcie czas na długie jesienne wieczory i odwiedźcie Bajkowy Labirynt!

Wielkie Otwarcie Bajkowego Labiryntu w Galerii Sanowa w Przemyślu!

Już 28 kwietnia otwieramy nowy plac zabaw w Przemyślu! Mieści się on w Galerii Sanowa przy ulicy Wojciecha Brudzewskiego 1. Czeka na Was moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń! Nowoczesna sala zabaw sprawi, że Wasze pociechy nie będą chciały wracać do domu. Przyjdź i sprawdź!