Aktualności

Na wiosnę 2019 kolejna lokalizacja – Solaris w Opolu.

Z przyjemnością informujemy, iż już na wiosnę Bajkowy Labirynt poszerzy swoją ofertę o Centrum Rozrywki w Galerii Solaris w Opolu. Aktualnie trwa przebudowa całego Centrum, gdzie również znajdzie się miejsce dla naszych pociech! Będziemy znajdować się w części rozrywkowo - usługowej przy strefie Foodcourt. Już nie możemy się doczekać, a WY?!?!?  

Nie zwalniamy tempa! Już w październiku otwarcie sali zabaw w CH Platan w Zabrzu.

Mamy dla Was kolejną niespodziankę w tym roku! Już pod koniec października otwieramy nowoczesny plac zabaw w Centrum Handlowy Platan w Zabrzu. Czeka na Was moc atrakcji: gigantyczny tor Ninja Park, wielopoziomowa konstrukcja zabawowa, knoocker, strefa dla rodziców, 3 designerskie salki urodzinowe! Nie zwlekajcie tylko rezerwujcie czas na długie jesienne wieczory i odwiedźcie Bajkowy Labirynt!

Wielkie Otwarcie Bajkowego Labiryntu w Galerii Sanowa w Przemyślu!

Już 28 kwietnia otwieramy nowy plac zabaw w Przemyślu! Mieści się on w Galerii Sanowa przy ulicy Wojciecha Brudzewskiego 1. Czeka na Was moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń! Nowoczesna sala zabaw sprawi, że Wasze pociechy nie będą chciały wracać do domu. Przyjdź i sprawdź!

Zapraszamy w każdą niedzielę

  W  większości placówek pracujemy w każdą niedzielę. Jeżeli nie będziemy mogli otworzyć placu to poinformujemy na podstronie konkretnego miasta.